IQOS 3 Nedir?

Philip Morris tarafından piyasaya sürülen ve zamanla milyonlarca tüketiciye ulaşan iqos elektronik sigara serisinin son versiyonu olan iqos 3 kullanıcılarının onayına sunuldu. Son teknolojiyle donatılan bu sigaralar sizlere istediğiniz nikotini daha kaliteli sunacaktır.

İlk ürünlerini piyasaya sürdüğünden itibaren pazarda etkili olan iqos elektronik sigara kişilerin bu hususta daha da bilinçlenmeleri ile birlikte son zamanlarda satışlarını artırmıştır. Bunun nedeni ise iqos’un normal sigaralara göre daha az zararlı olması ve daha rahat kullanımından kaynaklanmaktadır. İqos bunun son olarak piyasaya sürdüğü iqos 3 elektronik sigaralarından da sürdürmüştür.

Sevdiklerinizi koruyacaksınız

İqos 3 içine konulan tütünü yakmamakta buna karşılık sadece ısıtmaktadır. Normal sigaralarda ise bilindiği gibi tütün yanmaktadır. Bu yanmama ve içine kimyasal zehirlerin konulmaması nedeniyle iqos 3 normla sigaralardan yüzde 90 daha az zararlı olduğu uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. İqos 3 kullanımında normla sigarada ya da diğer elektronik sigaralarda olduğu gibi dumanla karşılaşmazsınız. Sadece hafif bir buhar oluşacaktır. Sigara dumanı nedeniyle bazen toplumdan tecrit edilirsiniz bazen ise en çok sevdiklerinizi istemeden duman nedeniyle sağlık açısından zarar verirsiniz. İqos 3 elektronik sigara da ise bunların hiç birisi olmayacaktır. Hem kendi sağlığınızı hem de sevdiklerinizin sağlığını koruyacaksınız. Bunun yanında üstünüz ya da evinizin için kötü sigara kokusunun etkisi altına girmeyecektir.

Farkını ortaya koyuyor

 

Diğer elektronik sigaralarda sıvı malzeme tercih edilirken iqos 3 size kuru malzeme imkanı sunmaktadır. 6 dakika gibi uzun bir içim süresi bulunmaktadır. Bu süre zarfında 14 çekimde bulunabilirsiniz. Bu sınırlama da fazla içim yapmak isteyenlere otomatik sansür getirmektedir.  iqos 3 emsallerine göre içim zevki ve tadı olarak farkını anında hissettirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat
Kapat
Giriş yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kapat